Наші найкращі клієнти

МИ ПИШАЄМОСЬ СПІВПРАЦЕЮ З ТАКИМИ КОМПАНІЯМИ:

<
>

Понад 1000 задоволених клієнтів

Вже кілька років у роботі своєї фірми ми користуємося комплектуючими від фірми TAGEX. Однією із головних її переваг є відмінна якість і не шалена ціна. У сільському господарстві вкрай важливо, щоб у розпал сезону техніка відмінно працювала і всі комплектуючі витримували навантаження. Саме таку надійність у роботі дають запчастини від TAGEX. Не менш важливим, що цей європейський бренд має в Україні офіційне представництво, де менеджери можуть надати кваліфіковані поради.

Максим Олександровичголовний інженер ПП РАЙГОРОДОЦЬКЕ

Працюю з підприємством багато часу, користуюсь різною продукцією, але хотілось би виділити торгову марку TAGEX. Ремені нічим не гірші за оригінал, цепи то щось неймовірне, така німецька якість за невеликі кошти. Купував і буду купувати запчастини цієї торгової марки. Рекомендую усім хто ще не спробував.

Блонський МихайлоФГ Блонського

Використання продукції TAGEX доволяє впевнено виконувати всі виробничі завдання, а фахівці завжди професійно допоможуть у підборі запасних частин до різноманітної техніки.

Ми на нашому господарстві впевнилися у відповідності продукції TAGEX (ланцюгів та пасів) всім заявленим технічним характеристикам.

СТОВ "Воля"